شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۳۷ ۱۳۱
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
پروژه FATMAP و پایش وضعیت آب و هوا و شرایط جوی

پروژه FATMAP و پایش وضعیت آب و هوا و شرایط جوی

هنگام برنامه‌ریزی یک ماجراجویی، علاقه‌مندان به فضای باز نیاز به اطلاعات دقیق live دارند تا مطمئن شوند که شرایط آب و هوایی و جوی برای ماجراجویی برنامه ریزی شده و سطح مهارت گروه قابل پیش بینی و مناسب باشد...

پروژه: FATMAP
شرکت: TERRASCOPE LTD
مکان و سال تشکیل: آلمان - 2019
کارمندان: 12
مدل تجاری: اخذ حق اشتراک
حوزه فعالیت: گردشگری
زیرحوزه: پایش وضعیت آب و هوا و شرایط جوی
سایت: www.fatmap.com


هنگام برنامه‌ریزی یک ماجراجویی، علاقه‌مندان به فضای باز نیاز به اطلاعات دقیق live دارند تا مطمئن شوند که شرایط آب و هوایی و جوی برای ماجراجویی برنامه ریزی شده و سطح مهارت گروه قابل پیش بینی و مناسب باشد. در طول یک ماجراجویی، داده‌های live برای داشتن تجهیزات صحیح و لذت بردن از یک ماجراجویی عالی و ایمن بسیار حیاتی است. با پروژه FATMAP کاربر به داده های live متنی دسترسی خواهد داشت. با مجموعه داده هایی همچون ارتفاع، تصویر، توپوگرافی و مسیرها همراه است. نقشه‌های سنتی فضای باز یا از نظر کیفیت، پایین هستند یا برای افراد غیر متخصص به سختی قابل خواندن هستند، لذا گروه هدف بالقوه را به متخصصان نقشه و ژئو محدود می کنند.

در پروژه FATMAP داده‌ها از طریق دسکتاپ و تلفن همراه قابل دسترسی خواهند بود. پلتفرم تلفن همراه امکان بارگیری سنگین‌ترین داده‌ها را فراهم می کند. این نشان می‌دهد که کاربری که در فضای باز است فقط میبایست درصد کمی از مجموعه داده را بارگیری کند تا بتواند به آخرین داده‌های نمایش داده شده در یک زمینه غنی از 3D دسترسی داشته باشد. این پروژه از طیف گسترده‌ای از فناوری و دارایی‌های فضایی به عنوان بخشی از پلتفرم FATMAP استفاده می کند و نیز همچنین از ماهواره‌های رصد زمین (تصویربرداری مبتنی بر رادار) برای تولید مدل‌های دیجیتالی زمین و سطح که برای تولید رندر سه بعدی و همچنین محاسبه پوشش نقشه‌برداری محاسباتی مانند شیب، جنبه، مناطق مسطح و نقشه‌برداری توپوگرافی استفاده می کند. در آینده و فراتر از محدوده این پروژه، ما همچنین دستگاه‌های ردیابی متصل شده مبتنی بر ارتباطات ماهواره‌ای را ادغام خواهیم کرد تا ردیابی در زمان واقعی را به سیستم عامل خود حتی در مناطق دور دست ارائه دهیم، بنابراین کاربران می توانند مکان خود را با دوستان، خانواده و سایر موارد اضطراری به اشتراک بگذارند.


آدرس کوتاه شده: