سه شنبه, ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۳۵ ۱۱۱
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
پروژه DHI GRAS و پایش دریا‌ها و اقیانوس‌ها

پروژه DHI GRAS و پایش دریا‌ها و اقیانوس‌ها

شرکت DHI GRAS در زمینه پردازش تصویر و داده‌های ماهواره‌ای برای هیدرولوژی‌، کیفیت آب، ارزیابی محیطی و نقشه‌ برداری از پوشش زمین تخصص دارد...

پروژه: DHI GRAS
شرکت: DHI GRAS
مکان و سال تشکیل: دانمارک - 2021
کارمندان: 8
مدل تجاری: اخذ حق اشتراک
حوزه فعالیت: انرژی
زیرحوزه: پایش دریا‌ها و اقیانوس‌ها
سایت: www.dhi-gras.com


شرکت DHI GRAS در زمینه پردازش تصویر و داده‌های ماهواره‌ای برای هیدرولوژی‌، کیفیت آب، ارزیابی محیطی و نقشه‌ برداری از پوشش زمین تخصص دارد. DHI GRAS کل جریان داده را از دریافت و پردازش تصاویر ماهواره‌ای تا تحویل محصول اطلاعاتی درخواستی کنترل می کند. این شرکت در سال 2000 تأسیس شد و پروژه‌هایی را به پایان رسانده و خدمات خود را در بیش از 75 کشور جهان برای طیف وسیعی از مشتریان مختلف ارائه داده است. تجربه طولانی در بازار این شرکت را قادر می سازد تا به داده‌هایی با قیمت مناسب برای مشتریان خود دسترسی ایجاد کنند. صدها ماهواره مختلف رصد زمین و پیشرفت‌های اخیر در تفکیک پذیری فضایی، این پروژه را قادر می سازد بالاترین کیفیت داده‌ها را برای محصولات اطلاعات جغرافیایی تخصصی به عنوان یک جایگزین رقابتی برای عکسبرداری هوایی و بازدیدهای میدانی در بسیاری از برنامه‌های مختلف ارائه دهد.

پروژه MOOD Decom یک سیستم ابری تحت وب عملیاتی است که اطلاعات با کیفیت بالا در مورد اقیانوس‌ها را برای پشتیبانی از فعالیت‌های غیرفعال و از رده خارج شده ارائه می دهد. DHI MOOD Decom به بهره‌برداران از رده خارج شده در صنعت نفت و گاز و باد فراساحلی با اطلاعات با کیفیت بالا در اقیانوس با عدم قطعیت کمی و ادغام داده‌های اقیانوس با اقدامات احتمالی کارایی و پارامترهای زمان واقعی نزدیک دریا برای پایش تأثیرات محیطی کمک خواهد کرد. با جذب و تلفیق داده‌های ماهواره‌ای در مدل‌های پیشرفته اقیانوس‌شناسی‌، کیفیت بالای داده‌های مربوط به اقیانوس بدست خواهد آمد. صحت این اطلاعات و ترجمه آن به اقدامات عملی، کلید ارزیابی‌های قابل اعتماد برای کارایی بیشتر خواهد بود که امکان انجام عملیات مقرون به صرفه‌تر، ایمن‌تر و سازگارتر را نیز فراهم می کند. پروژه MOOD Decom دو گروه کاربری را هدف قرار می دهند. مشاوران و پیمانکارانی که در زمینه دارایی‌های نفت و گازی و فراساحلی از رده خارج شده، فعالیت می‌کنند. با توجه به شناسایی اصلی‌ترین نیاز‌های دو گروه، مواردی همچون اطلاعات شفاف در مورد کارایی مربوط به آب‌و‌هوا برای عملیات بدون وقفه، حداکثر بهره‌وری برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه، به حداقل رساندن خطرات مربوط به ایمنی کارگران و تأثیرات محیطی و برآورد هزینه قابل اعتماد عملیات وابسته به آب‌و‌هوا حائز اهمیت می باشد.


آدرس کوتاه شده: