شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۳۵ ۱۲۰
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
پروژه ECO4CO و مقابله با گسترش بیماری‌های همه‌گیر

پروژه ECO4CO و مقابله با گسترش بیماری‌های همه‌گیر

در این وضعیت همه‌گیری بیماری کرونا، کاربران برای دسترسی سریع به تمام اطلاعات مربوط به گسترش Covid-19 برای تصمیم‌گیری سریع و پاسخ کافی، به یک سرویس متمرکز نیاز دارند. به ویژه این که پلت فرم ECO4CO به نیازهای مربوطه نیز پاسخ می دهد...

پروژه: ECO4CO
شرکت: TELESPAZIO S.P.A
مکان و سال تشکیل: ایتالیا - 2021
کارمندان: 15
مدل تجاری: اخذ حق اشتراک
حوزه فعالیت: ایمنی و امنیت
زیرحوزه: بهداشت
سایت: www.telespazio.com


پروژه ECO4CO با حمایت از موسسات حوزه DSS - سیستم پشتیبانی تصمیم گیری - فعالیت‌های با استفاده از هوش مصنوعی را هدف قرار می دهد، هدف اصلی‌اش مقابله با گسترش بیماری همه‌گیر Covid-19 و ارائه بینش سریع و شواهد از وقایع جغرافیایی است که ممکن است بر تکامل شیوع تأثیر گذارد. سیستمی کاملاً مستقل و خودکار که تلفیقی از داده‌های ماهواره‌ای (دستیابی به تصویر، داده‌های ناوبری GNSS / EGNOS)، اینترنت (رسانه‌های اجتماعی، اخبار و غیره)، اطلاعات ترافیکی (تلفن همراه، خودرو) و داده‌های پزشکی (موجودی تجهیزات، بستری شدن در بیمارستان) را فراهم می‌کند. این سیستم با بهره‌گیری از قابلیت‌های ارائه شده توسط سرویس‌های داخلی خود، اعلان‌ها، هشدارها و خدمات ارتباطی بموقع، موقعیت مکانی را به کاربران نهایی ارائه می دهد که مناطق با پتانسیل خطر بالقوه را پوشش دهد. هدف نهایی این سیستم ارائه اطلاعات حیاتی است تا بتوان به طور مؤثر از شیوع‌ موارد جدید جلوگیری کرد و در شرایط بحرانی پیش‌رو، بتوان از قبل واکنش نشان داد.

لازم به ذکر است که این پروژه برنده جایزه اعطا شده توسط UNIDO(سازمان توسعه صنعتی سازمان ملل متحد) برای ایده‌ها و فن‌آوری‌های نوآورانه در مقابله با بیماری کرونا و فراتر از آن در گروه اورژانس بهداشتی است. کاربران اصلی این پروژه دولت‌های ایتالیا و سازمان‌های حفاظت مدنی در سطح منطقه‌ای و محلی و نیز همه مقامات بهداشتی هستند. در این وضعیت همه‌گیری بیماری کرونا، کاربران برای دسترسی سریع به تمام اطلاعات مربوط به گسترش Covid-19 برای تصمیم‌گیری سریع و پاسخ کافی، به یک سرویس متمرکز نیاز دارند. به ویژه این که پلت فرم ECO4CO به نیازهای مربوطه نیز پاسخ می دهد. پروژه ECO4CO دریاچه داده‌ای از چندین عنصر تهیه شده از منابع GNSS تشکیل شده است. اتصال با سیستم ناوبری EGNOS با ارزیابی و احتمالاً یکپارچه‌سازی کیفیت، دقت و ادغام سیگنال دریافتی، اطلاعات فراداده این داده‌ها را بهبود می بخشد. این در نهایت اطلاعات دقیق‌تر و بهتر تعریف شده‌ای تولید می کند.


آدرس کوتاه شده: