شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۷:۰۳ ۱۹۳
طبقه بندی: اخبار
چچ
برگزاری دومین نشست از سلسله جلسات معرفی توانمندی‎‎‎ ‎ها در حوزه مدیریت بحران

برگزاری دومین نشست از سلسله جلسات معرفی توانمندی‎‎‎ ‎ها در حوزه مدیریت بحران

اداره کل توسعه کسب‌وکارهای فضاپایه سازمان فضایی ایران در راستای برگزاری سلسله جلسات معرفی توانمندی‌های بخش خصوصی به سازمان‌ها و نهادها، در روز دوشنبه مورخ 1400/02/27 ساعت 10 الی 12 دومین نشست خود را در حوزه مدیریت بحران (شامل کاربردهای سنجش از دور و ارتباطات ماهواره‎ ای)، به صورت حضوری (تعداد محدود) و مجازی، با حضور برخی از مدیران و مسئولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و نمایندگان استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فعال در این حوزه برگزار می‌نماید...

روز دوشنبه مورخ 1400/02/27 با حضور نمایندگان استارت آپ‎ ها و شرکت‎ های فعال در حوزه مدیریت بحران (شامل کاربردهای سنجش از دور و ارتباطات ماهواره‎ ای) و تعدادی از مدیران و مسئولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می ‎شود.


اداره کل توسعه کسب‌وکارهای فضاپایه سازمان فضایی ایران در راستای برگزاری سلسله جلسات معرفی توانمندی‌های بخش خصوصی به سازمان‌ها و نهادها، در روز دوشنبه مورخ 1400/02/27 ساعت 10 الی 12 دومین نشست خود را در حوزه مدیریت بحران (شامل کاربردهای سنجش از دور و ارتباطات ماهواره‎ ای)، به صورت حضوری (تعداد محدود) و مجازی، با حضور برخی از مدیران و مسئولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و نمایندگان استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فعال در این حوزه برگزار می‌نماید. در این نشست که با حضور بخش پدافند غیرعامل و مدیریت بحران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می‌شود، ضمن معرفی ظرفیت‌های فناوری فضایی جهت ارائه خدمات به حوزه مدیریت بحران، هر یک از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌ها به معرفی توانمندی‌های خود پرداخته؛ سپس مدیران و مسئولین وزارت، نیازهای اولویت‌دار و حمایت‌های موجود در این حوزه را ارائه می‌دهند. در ادامه، طی پرسش و پاسخ، اطلاعات تکمیلی اخذ خواهد شد، تا ان‌شاا... در نهایت با انجام پیگیری‌های آتی با محوریت کسب‎ و‎کارها و نقش حمایتی و نظارتی اداره کل توسعه کسب‌وکارهای فضاپایه سازمان فضایی ایران، با برآورده ساختن نیازهای اولویت‌دار حوزه مدیریت بحران منجر به عقد قرارداد و همکاری‌های بیشتر گردد.


ویدئو مربوطه بعداً از طریق پورتال اداره کل توسعه کسب‌وکارهای فضاپایه سازمان فضایی (www.sb.isa.ir) برای عموم در دسترس قرار خواهد گرفت.


آدرس کوتاه شده: