چهارشنبه, ۰۵ خرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۲۱ ۳۴۶
طبقه بندی: اخبار
چچ
یکشنبه‌های استارت‌آپی (24): شرکت آرسین تابش نگاران فناور

یکشنبه‌های استارت‌آپی (24): شرکت آرسین تابش نگاران فناور

شرکت و هسته تحقیقاتی آرسین متشکل از فارغ‌التحصیلان و اساتید دانشگاه صنعتی شریف، در طول بیش از 10 سال، پروژه‌های موفق گوناگونی را در پرونده خود ثبت کرده است. این شرکت از سال 1393 با همکاری شرکت توگا (گروه مپنا) قدم به بومی‌سازی تجهیزات اندازه‌گیری پیشرفته مورد نیاز صنعت نیروگاهی، نفت-گاز و هوافضا گذاشت...

شرکت و هسته تحقیقاتی آرسین متشکل از فارغ‌التحصیلان و اساتید دانشگاه صنعتی شریف، در طول بیش از 10 سال، پروژه‌های موفق گوناگونی را در پرونده خود ثبت کرده است. این شرکت از سال 1393 با همکاری شرکت توگا (گروه مپنا) قدم به بومی‌سازی تجهیزات اندازه‌گیری پیشرفته مورد نیاز صنعت نیروگاهی، نفت-گاز و هوافضا گذاشت. از سال 1396 این شرکت تحت عنوان دانش‌بنیان «سطح یک» به فعالیت خود ادامه داده و تنها شرکت ایرانی با توانمندی تولید مجموعه کامل آزمایشگاه اسپری، آیرودینامیک و احتراق در سطح قابل مقایسه با شرکت‌های معتبر جهانی است. تا امروز محصولات این شرکت در اختیار مراکز تحقیقاتی بزرگی مانند «دانشگاه صنعتی شریف»، «دانشگاه تهران»، «دانشگاه صنعتی اصفهان»، «گروه مپنا»، «شرکت توربین ماشین خاورمیانه» و «پژوهشکده حمل و نقل فضایی» قرار گرفته‌اند. شرکت آرسین هم اکنون مستقر در مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف با همکاری دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های تراز اول مشغول به فعالیت است.

برای مشاهده جلسه لایو (زنده) شرکت آرسین تابش نگاران فناور از سلسله برنامه‌های یکشنبه‌های استارت‌آپی سازمان فضایی ایران، روز یکشنبه 1400/03/09 ساعت 10:30 تا 11:30 به سایت vci.isa.ir/ch/sbisa مراجعه فرمایید.


آدرس کوتاه شده: