دوشنبه, ۰۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۰ ۲۴۲
طبقه بندی: اخبار
چچ
رویداد ایده محور فناوری‌های فضاپایه در حوزه دریا

رویداد ایده محور فناوری‌های فضاپایه در حوزه دریا

رویداد ایده محور فناوری‌های فضاپایه در حوزه دریا با هدف شناسایی ایده‌ها و نیازمندی‌های فضاپایه دریایی، از یک سو در صدد رفع چالش‌های صنایع حوزه مربوطه بوده و از سویی دیگر با ایجاد شرایط مطلوب برای فناوران و ایده‌پردازان، فرصتی مناسب برای ارائه طرح‌ها و ایده‌ها و نیز تجاری‌سازی آن‌ها فراهم می‌آورد...

رویداد ایده محور فناوری‌های فضاپایه در حوزه دریا با هدف شناسایی ایده‌ها و نیازمندی‌های فضاپایه دریایی، از یک سو در صدد رفع چالش‌های صنایع حوزه مربوطه بوده و از سویی دیگر با ایجاد شرایط مطلوب برای فناوران و ایده‌پردازان، فرصتی مناسب برای ارائه طرح‌ها و ایده‌ها و نیز تجاری‌سازی آن‌ها فراهم می‌آورد. علاقه‌مندان و صاحبان ایده می‌توانند ایده‌های خود را در چهار محور پایش و سنجش از دور، ارتباطات و مخابرات، موقعیت‌یابی و ناوبری و سرریز فناوری ارسال کنند.
این رویداد در چهار مرحله کلی برگزار خواهد شد.
۱- برگزاری نشست؛ طی این نشست ضمن ارائه فناوری‌های نوین فضاپایه دریایی به نمایندگان سازمان‌های مرتبط حاضر، نمایندگان سازمان‌ها نیز به بیان چالش‌های سازمان‌های خود می‌پردازند که تصاویر آن بصورت آنلاین بر بستر مجازی برای فناوران و صاحبان ایده قابل مشاهده خواهد بود.
۲- دریافت نیازمندی‌های سازمان‌های متقاضی فناوری و به اشتراک‌گذاری آن‌ها
۳- دریافت ایده‌ها و طرح‌های فناوران (با هدف رفع نیاز و سرمایه‌گذاری)
۴- داوری ارزیابی طرح‌های ارائه شده و به هم رسانی طرف‌های عرضه و تقاضای فناوری
اطلاعات تکمیلی در خصوص این رویداد به زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.


آدرس کوتاه شده: